
970 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66266 жылдам ажыратылатын ABC пластикалық қосқышы 1/2 және 3/4 дюймдік шлангтарды саптамаларға бекітуге мүмкіндік береді. Оның көмегімен сіз көкөніс бақшасы мен бақшаны ағып кету қаупінсіз толыққанды суару жүйесін ұйымдастыра аласыз.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 50 г |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996139531 |