
508 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пластикалық жылдам ажыратылатын қосқыш Palisad LUXE 66262 аквастоппен және 3/4 дюймдік ішкі жіппен, бір компонентті корпуста бау-бақша учаскесінде толыққанды суару жүйесін құруға көмектеседі. Ол шлангты су тарату желісіне адаптер арқылы қосуға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 36 г |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996139517 |