
594 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad Luxe 66258 пластикалық бір бөлікті аквастопты жылдам босату қосқышы 1/2 дюймдік шлангты бүріккіш бөтелкеге қосу үшін қолданылады. Бұл жазғы коттеджде суару желісін орнату кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 35 г |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996139487 |