
584 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66257 пластикалық жылдам босату қосқышы диаметрі 3/4 дюймдік шлангты суару құбырына қосу үшін қолданылады. Қала маңындағы аумақта суару жүйесін ұйымдастыру үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 40 г |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996139470 |