
1 280 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66272 жезден жасалған 1/2 дюймдік сыртқы бұрандалы адаптер суару жүйесін кранға немесе сорғыға қосу үшін қызмет етеді. Бақшадағы немесе саяжайдағы өсімдіктерді суаруды ұйымдастыру үшін қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 20 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996140018 |