
1 280 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 1/2 дюймдік ішкі жіптері бар жезден жасалған Palisad 66271 адаптері өсімдіктерді суаруды ұйымдастыруға арналған және жазғы тұрғындарға, бағбандарға және бағбандарға пайдалы болады. Адаптер суару жүйесін бөлгішке, бүріккіш бөтелкеге немесе сыртқы бұрандалы шүмекке қосады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 30 г |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996140001 |