
2 970 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66270 жылдам босатылатын жезден жасалған қосқыш 1/2 дюймдік ішкі жіпке ие және толық суару жүйесін жасауға мүмкіндік береді. Қосқыштың арқасында кез келген түрдегі өсімдіктерді суаруға болады, себебі оған саптама орнатылған және суару тікелей шлангтан жүргізілмейді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 90 г |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996139999 |