
1 855 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66269 аквастоп клапаны және 1/2 дюймдік ішкі жіптері бар жылдам босатылатын жезден жасалған қосқыш бүріккіш пистолеттер, пистолеттер және басқа құрылғылар арқылы бақшаңызды немесе көкөніс бақшаңызды сапалы суаруға көмектеседі. Ол саптаманы шлангқа қосу үшін қолданылады, елде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 90 г |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996139982 |