
3 220 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66264 жылдам босатылатын жезден жасалған қосқыш диаметрі 1/2 дюймдік шлангты суару жүйесіне қосуға арналған адаптер болып табылады. Бұл жазғы тұрғындар мен коммуналдық қызметкерлерге бақтағы, бақтағы, саябақтардағы, үй маңындағы аумақтардағы және т.б. өсімдіктерге күтім жасауды ұйымдастыруда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 80 г |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996139968 |