
4 120 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66425 реттелетін төрт арналы сплиттер 4 магистральды су құбырына немесе 1/2 немесе 3/4 дюймдік кранға қосады. Адаптер жиынтыққа кіреді. Бөлгіш әртүрлі диаметрлі шлангтарды пайдалануға мүмкіндік береді және үлкен аумақта суару жүйесін ұйымдастыру үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 265 жыл |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Диаметрі мен типі, №2 шығыс желісі | штуцер |
| Диаметрі мен типі, №3 шығыс желісі | штуцер |
| Диаметрі мен типі, №4 шығу желісі | штуцер |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Арналар саны | 4 |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | сумен жабдықтауды өшіруге арналған шүмек |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Штрих-код | 4044996127644 |