
1 540 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Әмбебап жалғастырғыш муфта Palisad LUXE 66250, 1/2-3/4 дюйм, топсасы бар, саяжайдағы өсімдіктерді суару жүйелерінде қолданылады. Оның көмегімен суару құбырын ұзартуға, зақымдалған шлангты жөндеуге немесе диаметрі әртүрлі екі шлангты қосуға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 114 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | айналмалы механизм |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996127521 |