
2 020 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE қосқышы 1/2-3/4 дюймдік ішкі жіппен, топсасы бар, шлангтарды тікелей розеткаға қосуға мүмкіндік береді. Оның арқасында сіз толыққанды суару жүйесін жасай аласыз, сондықтан ол бақша мен бақша учаскелерінің иелері үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 110 г |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | айналмалы механизм |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996127538 |