
1 604 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66235 аквастопы бар жылдам босату қосқышы, 3/4 дюймдік ішкі жіп, бақшаңызды немесе көкөніс бақшаңызды суару үшін үздіксіз сумен жабдықтауды ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Ол шлангты қысым құбырына қосу үшін қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 56 г |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996127606 |