
2 000 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66249 әмбебап топсалы жылдам босату қосқышы суару жүйесін реттеу үшін диаметрі 1/2-3/4 дюймдік шлангтарды бекітуге мүмкіндік береді. Ол сенімді және ағып кетпейтін қосылымды қамтамасыз етеді, сондықтан судың ағып кету қаупі жойылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 106 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | айналмалы механизм |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996127514 |