
2 810 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66254 әмбебап жылдам босату қосқышы қосқышы бар фитинг пен 1/2-3/4 дюймдік шланг арасындағы қосқыш болып табылады. Оның көмегімен сайтта қажетсіз күш жұмсамай-ақ суару жүйесін ұйымдастыруға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 22 г |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996127569 |