
2 506 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66248 қосқышы бар қондырма қосқышы суару жүйелерінде пайдалануға арналған. Оның көмегімен шлангтан су беруді қосу/өшіру жүзеге асырылады, бұл кранға жақындау қажеттілігін жояды. Коннектордың көмегімен саптамаларды оңай өзгертуге болады, бұл әртүрлі типтегі өсімдіктері бар үлкен аумақтарда маңызды.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 78 г |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | сумен жабдықтауды өшіруге арналған шүмек |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996127507 |