
1 872 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66253 қосқышы, қосқышы мен топсасы бар, сыртқы жіптері 1/2-3/4 дюйм болатын шүмекке немесе шүмекке қосылады. Оны биіктікте қолдануға болады, соның арқасында ол душ кабинасын ұйымдастыруға жарамды. Бұл жазғы тұрғындарға суару жүйесін құруға немесе сайтқа душ орнатуға пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 140 г |
| Қаптамадағы биіктік | 55 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Арналар саны | 2 |
| Режимдер саны | 3 |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | сумен жабдықтауды өшіруге арналған шүмек |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996127552 |