
3 047 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66239 қос арналы сплиттері 3/4-1 дюймдік ішкі жіппен, қосқышы бар, екі магистральды сыртқы бұрандалы шүмегі немесе шүмегі бар сумен жабдықтау жүйесіне қосу үшін қызмет етеді. Аксессуар жазғы коттеджде суару жүйесін орнату кезінде суарудың едәуір аумағын қамтуға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 109 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Диаметрі мен типі, №2 шығыс желісі | штуцер |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Арналар саны | 2 |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | сумен жабдықтауды өшіруге арналған шүмек |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996127767 |