
1 279 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66252 әмбебап қосқыш муфтасы, 1/2-3/4 дюймдік кіріс және шығыс желілері суару құбырын салуға, майысқан шлангты жөндеуге немесе әртүрлі диаметрлі екі шлангты қосуға көмектеседі. Бұл суару жүйесін ұйымдастыру кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 78 г |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996127545 |