
2 045 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66247 1/2-3/4 дюймдік ішкі бұрандалы және топсалы фитинг қосқышы суару жүйелерінде қолданылады. Ол шлангты шүмекке қосуға мүмкіндік береді, сондықтан жазғы тұрғындар мен коммуналдық қызметкерлерге пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 85 г |
| Қаптамадағы биіктік | 65 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | айналмалы механизм |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996127491 |