
1 424 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Stels 57070 "шырша" екі жақты қосқыш фитингі компрессорды, ауа құбырын, ауа құбырын және басқа пневматикалық жүйелерді қосуға арналған. Ол диаметрі 10 мм шлангтардың екі жылдам босатылатын "шырша" бекіткіштері арқылы герметикалық қосылуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Жылдам ажыратылатын қосылым | шланг астындағы шырша 10 мм |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 дана |
| Қаптамадағы ені | 71 мм |
| Штрих-код | 4044996127422 |