
1 145 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
"Шырша" қондырғысы бар Stels 57069 "әке" әмбебап жылдам босатылатын емізік пневматикалық жүйе элементтерін: компрессорды, пневматикалық шлангты және құралды құрастыру үшін қосқыш түтік ретінде пайдаланылады. Жабдықты үй жағдайында өздігінен қосу үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Жылдам ажыратылатын қосылым | әке, еуро |
| Салмақ | 0.037 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 30 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 дана |
| Қаптамадағы ені | 72 мм |
| Штрих-код | 4044996127415 |