
1 278 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Әмбебап емізік Stels арт. 57067 пневматикалық шлангты компрессорға қосу үшін 1/2 дюймдік сыртқы жіптен "ер" типті рапидке ауысуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Жылдам ажыратылатын қосылым | әке, еуро |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 23 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 135 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 дана |
| Қаптамадағы ені | 72 мм |
| Штрих-код | 4044996127392 |