
2 157 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Әмбебап муфта Stels арт. 57066 диаметрі 10 мм шлангтарды "ана" қосылымы арқылы компрессорға жылдам қосуды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Жылдам ажыратылатын қосылым | ана, еуро |
| Салмақ | 0.077 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996127385 |