
2 277 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Stels арт. 57065 әмбебап сыртқы бұрандалы муфтасы 1/2 дюймдік пневматикалық шлангты "ана" кірісі бар компрессорға герметикалық түрде қосуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Жылдам ажыратылатын қосылым | ана, еуро |
| Салмақ | 0.088 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996127378 |