
2 315 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Stels арт. 57064 муфтасы 1/2"ішкі бұрандалы пневматикалық құрал шлангісі мен "ана" жылдам босату жылдамдығы бар компрессорды қосуға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Жылдам ажыратылатын қосылым | ана, еуро |
| Салмақ | 0.093 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 27 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Қаптамадағы ені | 74 мм |
| Штрих-код | 4044996127361 |