
300 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 22 г |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Диаметрі мен типі, №2 шығыс желісі | штуцер |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Арналар саны | 2 |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 75 мм |
| Штрих-код | 4044996001081 |