
940 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 154 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Диаметрі мен типі, №2 шығыс желісі | штуцер |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Арналар саны | 2 |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996001135 |