
7 020 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 269 жыл |
| Қаптамадағы биіктік | 320 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Диаметрі мен типі, №2 шығыс желісі | штуцер |
| Диаметрі мен типі, №3 шығыс желісі | штуцер |
| Диаметрі мен типі, №4 шығу желісі | штуцер |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Арналар саны | 4 |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | сумен жабдықтауды өшіруге арналған шүмек |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996085609 |