
890 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бөлгіш тармақтарында жалғағыштары бар екі арналы. Соққыға төзімді ABS-пластмассадан жасалған. Қондырғыда кранға (су құбыры, адаптер, қосқыш) арналған диаметрі 3 4" ішкі жіп бар. Бөлгіш бір уақытта екі су құбырын қосу үшін қолданылады. Судың қысымы шүмектермен реттеледі. Palisad суару жүйесінің барлық адаптерлерімен және жылдам босату қосқыштарымен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 54 г |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Диаметрі мен типі, №2 шығыс желісі | штуцер |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 мм |
| Арналар саны | 2 |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | сумен жабдықтауды өшіруге арналған шүмек |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996001043 |