
1 140 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 33 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996001128 |