
510 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66431 1/2-3/4 дюймдік пластикалық қосқыш муфтасы әртүрлі өлшемдегі шлангтардан суару жүйесін жасау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Осының арқасында үлкен аумақтарды суару желісін ұзартуға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 27 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996067162 |