
1 726 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66439 жөндеу муфтасы 3/4 дюймден 1 дюймге ауысуға мүмкіндік береді, осылайша суару құбырын әртүрлі диаметрлі шлангтармен ұзартуға болады. Бұл жазғы коттеджде суару жүйесін орнату кезінде пайдалы болады. Муфтаның арқасында одан да үлкен аумақты суаруға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 100 г |
| Қаптамадағы биіктік | 55 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 195 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 145 мм |
| Штрих-код | 4044996067148 |