
938 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66438 жөндеу муфтасы 1/2 дюймден 3/4 дюймге ауысуға мүмкіндік береді, осылайша суару құбырын әртүрлі диаметрлі шлангтармен ұзартуға болады. Бұл жазғы коттеджде суару жүйесін орнату кезінде пайдалы болады. Муфтаның арқасында одан да үлкен аумақты суаруға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 53 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996067124 |