
2 920 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66535 жезден жасалған жөндеу муфтасы диаметрі 1/2 дюймдік екі шлангты қосуға мүмкіндік береді. Оның көмегімен суару құбырын ұзартуға немесе шлангтың зақымдалған жерін жөндеуге болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 83 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996001104 |