
1 000 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66433 жөндеу муфтасы диаметрі 1 дюймдік шлангтарды қосуға мүмкіндік береді. Оның арқасында жаңа шланг сатып алудың қажеті жоқ, бірақ деформацияланған шлангты жөндеуге болады. Сондай-ақ, оның көмегімен суару желісін ұзартуға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 74 жыл |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996067070 |