
1 176 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
3/4 дюймдік кіріс және шығыс желісі бар Palisad LUXE 66437 жөндеу муфтасы жаңа шлангты сатып алу қажеттілігін жояды. Ол диаметрі 3/4 дюйм болатын зақымдалған шлангты жөндеуге көмектеседі, тек ақаулы жерді кесіп, ұштарын бір-біріне жалғау жеткілікті. Жазғы коттеджде суару желісін кеңейту үшін муфтаны пайдалануға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 63 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996067056 |