
1 006 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
1/2 дюймдік кіріс және шығыс желісі бар Palisad LUXE 66436 жөндеу муфтасы жаңа шлангты сатып алу қажеттілігін жояды. Ол зақымдалған 1/2 дюймдік шлангты жөндеуге көмектеседі, тек ақаулы жерді кесіп, ұштарын бір-біріне жалғау жеткілікті. Жазғы коттеджде суару желісін кеңейту үшін муфтаны пайдалануға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 35 г |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 95 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996067032 |