
510 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66175 жылдам босатылатын пластик қосқышы 3/4 дюймдік ішкі жіп арқылы бұрандалы шығысы бар шүмекке немесе шүмекке бекітіледі. Шлангты су тарату желісіне адаптер арқылы қосуға мүмкіндік береді. Саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 25 г |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996000916 |