
407 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66170 пластикалық аквастопты жылдам босату қосқышы диаметрі 3/4 дюймдік сыртқы бұрандалы шүмектің немесе шүмектің шығысына орнатылады. Шлангты адаптер арқылы сумен жабдықтау көзіне қосу үшін қолданылады. Жылдам босату қосылымы суару құбырын орнату уақытын қысқартады. Қосқыш жеке учаскеде суару жүйесін ұйымдастыру үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 41 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996000947 |