
510 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66175 пластмассадан жасалған 3/4 дюймдік сыртқы бұрандалы жылдам қосқыш шлангты адаптер арқылы ішкі бұрандалы розеткасы бар шүмекке немесе розеткаға қосу үшін пайдаланылады. Жазғы коттеджде суару желісін орнатуды жеңілдетеді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 22 г |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996000954 |