
460 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66160 пластикалық жылдам босату қосқышы диаметрі 3/4 дюймдік шлангқа сәйкес келеді және оны су тарату көзіне қосу үшін қызмет етеді. Жеке учаскеде суару желісін орнату кезінде қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 32 г |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996000923 |