
490 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66165 пластикалық аквастопты жылдам босату қосқышы 3/4 дюймдік шлангтармен үйлесімді және оларды бүріккіш саптамаларға қосуға мүмкіндік береді. Бұл жазғы коттеджде суару жүйесін орнату кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 33 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996000930 |