
2 428 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аквастоп клапаны бар Palisad LUXE 66246 әмбебап шланг қосқышы екі компонентті корпуста жасалған. Бұл жазғы тұрғындар мен саяжайлардың иелеріне сайтта суару жүйесін ұйымдастырған кезде пайдалы болады. Оның көмегімен шлангты сыртқы диаметрі 15-20 мм болатын су құбырларына бекітуге болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 73 жыл |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996100623 |