
1 410 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66241 қосқышы екі бөліктен тұратын корпуста жасалған және суару жүйесін жасау үшін 3/4 дюймдік шлангтарды саптамаларға қосуға арналған. Оның арқасында сіз бақша мен бақша учаскесін суаруды ұйымдастыра аласыз, сондықтан ол жазғы тұрғындар мен жеке үйлердің иелері үшін пайдалы көмекші болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 68 г |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996100593 |