
250 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 66180 пластикалық адаптері 3/4 дюймдік сыртқы жіппен және адаптер қосылымымен диаметрі 1/2 немесе 3/4 дюймдік шланг қосқышына немесе бөлгішке қосылу үшін суару құбырына біріктірілген. Жазғы коттеджде суару жүйесін орнату кезінде қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 13 г |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм, 5/8 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996000961 |