
964 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 65727 қондырма үшайыры суару құбырын екі жеңге бөлуге немесе екі магистралды бір желіге қосуға мүмкіндік береді. Әртүрлі диаметрлі шлангтармен пайдалануға болады. Ағып кетпейтін сапалы қосылымды қамтамасыз етеді және суару алаңын ұлғайтуға мүмкіндік береді. Бұл қала маңындағы аумақта суару жүйесін орнату кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 38 г |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Диаметрі мен типі, №2 шығыс желісі | штуцер |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996105314 |