
666 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 65726 қондырмалы екі жақты адаптер-қосқыш шлангты құрастыруға немесе әртүрлі диаметрлі шлангтарды жылдам ажыратылатын қосқыштар арқылы қосуға көмектеседі. Жеке учаскеде суару желісін орнату кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 25 г |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996079554 |