
551 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 65723 ішкі бұрандалы адаптері диаметрі 3/4 дюймдік сыртқы бұрандалы розеткасы бар шүмегі немесе шүмегі бар суару құбырын қосу үшін пайдаланылады. Жазғы коттеджде суару жүйесін орнату үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 25 г |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996035581 |