
592 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 65724 ішкі бұрандалы адаптері суару құбырын диаметрі 1 дюймдік сыртқы бұрандалы розеткасы бар шүмегімен немесе шүмегімен қосу үшін пайдаланылады. Жазғы коттеджде суару жүйесін орнату үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 36 г |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996035543 |